لایب ارشد 1388

لایب ارشد 1388

۵۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • مدیر سایت

دانلود دفترچه شماره 2 ( انتخاب رشته ) آزمون کارشناسی ارشد 95 - 96


بر طبق اعلام سازمان سنجش، دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 95، روز سه شنبه 25 خرداد 95 منتشر می شود. البته ساعت دقیق انتشار اعلام نشده است.


بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد 95، همزمان با اعلام نتایج اولیه در روز سه شنبه 95/3/25 منتشر خواهد شد.


داوطلبانی که مطابق مندرجات کارنامه، مجاز به انتخاب رشته می باشند، لازم است پس از دانلود و مطالعه دقیق دفترچه شماره 2 (انتخاب رشته) از تاریخ 30 خرداد 95 تا 2 تیر 95 نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود از طریق سایت سازمان اقدام نمایند.


انتهای پیام/

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 95 - 96 | دفترچه شماره 2

منبع: سازمان سنجش

  • مدیر سایت

نتیجه نهایی و خلاصه و گزارش کامل بازی را اینجا ببینیدگروه D یورو 2016

ترکیب اصلی اسپانیا و جمهوری چک

اسپانیا و جمهوری چک از ساعت 17.30، در اولین بازی خود در یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت.


به گزارش"ورزش سه"، ترکیب اصلی دو تیم به شرح زیر اعلام شده است:


اسپانیا: دخیا، خوان فران، پیکه، راموس، آلبا، بوسکتس، سیلوا، فابرگاس، اینیستا، نولیتو، موراتا


چک: پتر چک، کادربک، سیووک،  هیبنیک، لیمبرسکی، پلاسیل، داریدا، گبره سلاسی، روسیچکی، کرچی، نسید


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3

  • مدیر سایت

نتیجه نهایی : ایران 5 - روسیه 3

دانلود فیلم فینال کشتی آزاد جام جهانی 2016 (ایران - روسیه)

با برد 3-5 مقابل روسیه

تیم کشتی قهرمان جام جهانی شد


تیم کشتی آزادایران با نمایشی خوب در دیدار پایانی جام جهانی در لس آنجلس 3-5 روسیه را شکست داد و قهرمان شد.


به گزارش "ورزش سه"، این پنجمین قهرمانی متوالی کشتی گیران آزاد در جام جهانی بود، اتفاقی که می تواند برای المپیک ریو روحیه بخش باشد.


در مسابقه تیم به تیم آخر، رحیمی، اسماعیل پور، حسین خانی، یزدانی و قاسمی برنده مسابقاتشان بودند تا ایران با برد 3-5، مقابل روسیه همیشه مدعی قهرمان جام جهانی شود .

 
گزارش کشتی های فینال را به نقل از ایسنا بخوانید:


وزن 57 کیلوگرم: حسن رحیمی 3 - حاجی مراد رشیداف 3


رحیمی دارنده مدال طلای جهان در دیدار فینال به مصاف رشیداف دارنده مدال طلای اروپا رفت و در پایان وقت نخست 2 بر یک نتیجه را واگذار کرد.در وقت دوم رحیمی 2 امتیاز از حرف گرفت و موفق به کسب پیروزی شد.


وزن 61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور 12- ویکتور راسادین 6


وقت اول این مبارزه با نتیجه 2 بر صفر به سود حریف روس به پایان رسید.باآغاز وقت دوم راسادین موفق شد اسماعیل‌پور را در خاک بنشاند و 2 امتیاز دیگر نیز بگیرد اما در ادامه اسماعیل‌پور در حالیکه حریف روس از او زیرگیری کرده بود کنده او را بالا اورد و 2 امتیاز از آن خود کرد.مربیان روس به این تصمیم داور اعتراض کردند که پس از بررسی فیلم مسابقه اعتراض ان‌ها رد شد و اسماعیل‌پور یک امتیاز نیز گرفت تا نتیجه 4 بر 3 به سود راسادین شود.
در ادامه نیز اسماعیل‌پور  در حالیکه حریف روس نایی برای مبارزه نداشت بسیار خوب ظاهر شد و 8 امتیاز گرفت و 2 امتیاز نیز به حریف خود داد تا در نهایت اسماعیل پور 12 بر 6 به برتری برسد و دومین برد نصیب ایران شود.


وزن 65 کیلوگرم: میثم نصیری یک - ماگومد قربان علی یف 4


میثم نصیری دانرده  در دیدار فینال جام جهانی به مصاف ماگومد قربان علی‌اف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان اروپا رفت. کار دو کشتی‌گیر در پایان تایم نخست 3 بر یک به سود حریف روس به پایان رسید. با آغاز وقت دوم نیز نصیری نتوانست کاری از پیش ببرد و بارها در رسیدن به پاهای حریف ناکام ماند و به در بسته خورد.حریف روس نیز یک امتیاز گرفت تا در نهایت 4 بر یک به برتری برسد و اولین پیروزی روسیه را رقم بزند.


وزن 70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 10 - خلیل امین اف یک


حسین خانی دارنده مدال طلای آسیا که دو شکست را پیش از این مقابل حریفان خود از آذربایجان و امریکا تجربه کرده بود در این دیدار نیز با صلاحدید خادم بار دیگر به میدان رفت و در پایان وقت نخست موفق شد 2 بر صفر به برتری برسد.

در وقت دوم نیز حسین خانی حریف خود را در خاک نشاند و 2 مرتبه نیز فن فیتیله‌پیچ را بر روی وی اجرا کرد تا 8 بر یک از حریف پیش بیفتد.در ادامه نیز حسین خانی بار دیگر حریف را در خاک نشاند و حساب 10 بر یک به سود وی شد و به این ترتیب سومین برد برای ایران بدست آمد.


وزن 74 کیلوگرم: حسن یزدانی 14 - ختیک تسابولوف 4


یزدانی چهره هجومی و جنگنده کشتی ایران و دارنده مدال نقره بزرگسالان جهان در دیاری حساس مقابل ختیک تسابولوف دارنده مدال طلای جهان از روسیه رفت .یزدانی مقابل حریف نامدار خود مانند همیشه نترس و جنگنده ظاهر شد و موفق شد وقت نخست را 6 بر 2 به سود خود به پایان برساند.
با آغاز وقت دوم تسابولوف برای جبران به روی تشک آمد اما نتوانست مقابل یزدانی کاری از پیش ببرد و یزدانی در مدت زمان 4 دقیقه و 30 ثانیه 14 بر 4 مقابل حریف نامدار روس به برتری رسید.


وزن 86 کیلوگرم: علیرضا کریمی 3 - شامیل کودیا ماگموداف 6


کریمی دارنده مدال برنز جهان که تا اینجای کار 2 باخت ناامیدکننده مقابل حریفان آذربایجان و آمریکا متحمل شده بود در این مبارزه نیز به مصاف ماگمدوف دارنده مدال طلای اروپا رفت و در حالیکه می‌توانست با پیروزی مقابل حریف قهرمانی زودهنگام جام جهانی را به نام ایران بزند اما مانند مبارزه‌های قبلی هیچ نشانی از جنگندگی گذشته نداشت و در پایان وقت نخست 4 بر صفر نتیجه را واگذار کرد.

کریمی با آغاز وقت دوم بلافاصله حریف را در خاک نشاند و یک بار نیز در خاک حریف نشست تا نتیجه 6 بر 2 به سود حریف روس شود.کریمی تا پایان مبارزه یک امتیاز دیگر گرفت تا در نهایت 6 بر 3 بازنده شود.


وزن 97 کیلوگرم: امیر محمدی 3  - عبدالسلام گادیسوف 10


محمدی پس از پیروزی مقتدرانه مقابل حریف هندی در این رقابت‌ها و به دنبال نتایج ضعیف عباس طحان بار دیگر توسط خادم به میدان فرستاده شد تا مقابل گادیسف با تجربه و دارنده مدال طلای جهان به روی تشک برود.

محمدی در وقت نخست بارها برای زیرگیری از حریف نامدار خود اقدام کرد اما نتوانست کاری از پیش ببرد و در مقابل 4 امتیاز نیز به گادیسوف داد.در 3 دقیقه دوم محمدی موفق شد حریف را بالاخره در خاک بنشاند و 2 امتیاز از حریف خسته خود بگیرد.


در حالیکه محمدی می‌توانست از خستگی حریف با تجربه خو.د استفاده کند اما 6 امتیاز دیگر به گادیسوف داد تا حساب کار  10 بر 3 به سود گادیسوف شود و کار برای تعیین قهرمان به دیدار اخر کشیده شود.


وزن 125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 3 - مرادین خوشخوف 2


کمیل قاسمی دارنده مدال برنز المپیک و نقره جهان در این مبارزه حساس برای تعیین تیم قهرمان به مصاف مرادین خوشخوف دارنده مدال طلای زیر 23 سال اروپا رفت و در وقت نخست با استفاده از تجربه خود موفق شد یک بر صفر به برتری برسد.

قاسمی در ادامه این مبارزه 2 امتیاز از دست داد تا نتیجه 2 بر یک به سود حریف شود.قاسمی سپس موفق شد حریف را در خاک بنشاند و 3 بر 2 جلو بیفتد و با هیمن نتیجه ضمن پیروزی قهرمانی را به نام ایران ثبت کند.

انتهای پیام/

منبع: ورزش 3

  • مدیر سایت


یارانه نقدی خردادماه ساعت ۲۴ روز چهارشنبه هفته جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.


خبرگزاری مهر: شصت و چهارمین مرحله از واریز یارانه نقدی مربوط به خردادماه ۱۳۹۵ ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 26 خرداد 95 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.


مبلغ یارانه خرداد ماه همچون ماه های قبل به ازاء هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.


انتهای پیام/

زمان دقیق واریز یارانه خرداد 95 اعلام شد | 26 خرداد 95 | ساعت 24

منبع: خبرگزاری مهر

  • مدیر سایت

دانلود قسمت 31 دورهمی 22 خرداد 95 با کیفیت عالی

دانلود قسمت 31 دورهمی 22 خرداد 95 با حجم کم

میهمانان: محمود پاک نیت، مهوش صبرکن، ابوالفضل جلیلی

موضوع: اسرافدانلود برنامه دورهمی


گروه فیلم : طنز

سال تولید : 1394

پخش : شبکه نسیم پنجشنبه و جمعه و شنبه (ساعت 23)

کارگردان : مهران مدیری

بازیگران: سیامک انصاری ، الیکا عبدالرزاقی،مهران رنجبر ، محمد نادری ، شقایق دهقان، مهران مدیری و امیر مهدی ژوله

خلاصه داستان : «دورهمی» یک مجموعه نمایشی ترکیبی است و شامل استندآپ‌کمدی با حضور تماشاگران است و به جز بازیگران ثابت در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.


انتهای پیام/

دانلود دورهمی 22 خرداد 95 | محمود پاک نیت و همسرش | اسراف

منبع: شبکه نسیم
  • مدیر سایت


خبرگزاری مهر: ساعت پخش برنامه تلویزیونی «ماه عسل» در شب‌هایی که مسابقات فوتبال یورو 2016 روی آنتن می‌رود، با تغییر همراه است.

«ماه عسل» ۹۵ در حالی از ابتدای ماه مبارک رمضان روی آنتن رفته است که امسال در بعضی از شب ها با پخش مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ همزمان می شود. امشب ۲۲ خرداد و در شب هایی که فوتبال به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود، این برنامه ساعت ۱۸:۴۵ روی آنتن می‌رود.

«ماه عسل» ۹۵ با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی امسال وارد یازدهمین سال تولید خود شده است و امشب قسمت پنجم آن ساعت ۱۸:۴۵ روی آنتن می رود.

احسان علیخانی جمعه شب ۲۱ خرداد روی آنتن شبکه سه عنوان کرد که مدیران درباره بازپخش برنامه بیان کرده اند که به علت کنداکتور شلوغ و متراکم شبکه سه فعلاً امکان پخش تکرار برنامه وجود ندارد.


انتهای پیام/

ساعت پخش ماه عسل 95 در شب های فوتبالی یورو 2016 تغییر کرد

منبع: خبرگزاری مهر

  • مدیر سایت
------------------------------------------------------------------------------------------
برای دانلود دورهمی رضا رشیدپور اینجا کلیک کنید
------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود دورهمی رضا رشیدپور | 22 خرداد 95 | قسمت 31 ام

  • مدیر سایت

زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب مشخص شد

پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه 22 خرداد 95، ساعت 15 به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع می شود.


زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب محبیان خواننده فقید موسیقی پاپ که صبح روز جمعه ۲۱ خرداد ماه دار فانی را وداع گفت، مشخص شد.

داریوش قانع رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر به مهر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۵ از منزل این هنرمند در روستای نیاسته از توابع کتالم واقع در شهرستان رامسر به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع و در همین محل به خاک سپرده خواهد شد.

پیش از حجت جمشید پور مدیر برنامه های مرحوم حبیب محبیان اعلام کرده بود که خانواده وی در تلاشند که مراسم تشییع پیکر این هنرمند از تالار وحدت تهران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا انجام پذیرد.

همچنین خانه موسیقی نیز در نامه ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برگزاری مراسم تشییع از تالار وحدت شده بود.

  • مدیر سایت

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه حبیب محبیان - کلیک کنید

زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب مشخص شد

پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه 22 خرداد 95، ساعت 15 به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع می شود.


زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب محبیان خواننده فقید موسیقی پاپ که صبح روز جمعه ۲۱ خرداد ماه دار فانی را وداع گفت، مشخص شد.

داریوش قانع رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر به مهر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۵ از منزل این هنرمند در روستای نیاسته از توابع کتالم واقع در شهرستان رامسر به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع و در همین محل به خاک سپرده خواهد شد.

پیش از حجت جمشید پور مدیر برنامه های مرحوم حبیب محبیان اعلام کرده بود که خانواده وی در تلاشند که مراسم تشییع پیکر این هنرمند از تالار وحدت تهران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا انجام پذیرد.

همچنین خانه موسیقی نیز در نامه ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برگزاری مراسم تشییع از تالار وحدت شده بود.


انتهای پیام/

زمان و مکان تشییع حبیب (خواننده) اعلام شد | رامسر | ساعت 15

منبع: عصر ایران

  • مدیر سایت